DLACZEGO STOSUJEMY SPRZĘT WYKRYWALNY

Proces produkcji żywności i opakowań używanych w tej branży wymaga zastosowania szczególnych sposobów ochrony. Chodzi tu nie tylko o istniejące zagrożenia bakteryjne, ale także możliwość przedostania się do produktu narzędzi i innego drobnego sprzętu lub ich fragmentów. Najczęściej wynika to z nieuwagi pracowników zakładu i nie niesie za sobą poważniejszych skutków, jednak w skrajnych przypadkach następstwa mogą być dla firmy katastrofalne.

 

 

Przedsiębiorstwa dbające o jakość i renomę nie mogą sobie pozwalać na produkcję obciążoną niepotrzebnym ryzykiem. Artykuły wykrywalne są sprawdzonym sposobem na minimalizację skutków ewentualnego przedostania się narzędzi, do wnętrza produkowanej żywności.

Różnice pomiędzy przykładową szufelką lub zmiotką wykrywalną a zwykłą są na pierwszy rzut oka niedostrzegalne, jednak tylko w pierwszym przypadku detektor wykryje zagrożenie i ochroni przed niebezpieczeństwem przedostania się narzędzia lub jego fragmentu do produktu. Warto więc inwestować w rozwiązania minimalizujące ryzyko na każdym etapie produkcji.           
Wzrost świadomości osób zarządzających zakładami produkcyjnymi w zakresie możliwości zanieczyszczenia produktu fragmentami narzędzi, przyczynia się do ciągłego wzbogacania oferty przez producentów artykułów wykrywalnych. Posiadamy w swojej ofercie artykuły biurowe wykrywalne takie jak linijki, długopisy, flamastry oraz szczotki wykrywalne, czerpaki, zmiotki, wiadra wykrywalne renomowanych producentów europejskich, w tym pełny katalog VIKAN.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl