Opcje przeglądania

 

Siatki wykrywalne

Ultra wykrywalny dyspenser na siatki ochronne - Detectamet i058 Ultra wykrywalny dyspenser na siatki ochronne - Detectamet i058
Producent: Detectamet
Cena: 285,00 zł Cena netto: 231,71 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Siatka wykrywalna na brodę i004 Siatka wykrywalna na brodę i004
Cena: 55,35 zł Cena netto: 45,00 zł
szt.
zobacz więcej
Siatka wykrywalna na włosy i002 Siatka wykrywalna na włosy i002
Cena: 81,55 zł Cena netto: 66,30 zł
szt.
zobacz więcej

Siatki wykrywalne na włosy – alternatywa dla czepków

Produkty, których wytwarzanie przebiega zgodnie z systemem HACCP, wymagają szczególnej ochrony z racji na niebezpieczeństwo zanieczyszczenia. W miejscach, gdzie proces produkcyjny przebiega z udziałem osób, jednym z zagrożeń są wypadające włosy lub ich fragmenty. W przypadku, gdy zanieczyszczony w ten sposób produkt trafi do klienta, ostatecznego może narazić producenta lub dostawcę na spore straty wizerunkowe bądź finansowe. 

 

Prostym sposobem na zapobieganie tego typu przypadkom jest sprawdzona od lat metoda posługiwania się przez personel zakładu ochronnymi nakryciami głowy i brody. Siatki wykrywalne na głowę w odróżnieniu od zazwyczaj stosowanych czepków znacznie lepiej przepuszczają powietrze, wentylując skórę głowy i zwiększając komfort pracy personelu, co może mieć kluczowe znaczenie w miejscach o wyższej temperaturze oraz wilgotności.

 

Oferowane przez nas jednorazowe siatki ochronne na głowę występują w wersji wykrywalnej, co może stanowić dodatkowy atut dla firm stosujących przy produkcji sprzęt wykrywalny. Wszystkie oferowane siatki wykrywalne z nylonu umieszczane są w wygodnych do dozowania, okrągłych pakietach po 50 lub 100 szt.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl